Podsumowanie Konkursu fotograficznego "Kwiaty polne"

konkursu fotograficznego

Kwiaty Polne

Pierwszy etap konkursu fotograficznego, ogłoszonego w 2021 roku został zakończony. Tematem konkursu były „Kwiaty Polne”.

Uczestnicy konkursu, znakomici członkowie Koła Grodzkiego PTTK Oddział Gdańsk, doskonale wczuli się w atmosferę pól i łąk, w różnych okresach ich kwitnienia.

Zaprezentowane zdjęcia pokazały magię naszych polskich łąk i pól.

Uwieczniono na zdjęciach kwiaty witające podróżnych przy drodze jak i królewskie maki, stokrotki, rumianki, dzikie róże, niebieski len czy cykorię podróżnika.

W konkursie „Kwiaty polne” zaprezentowano 26 zdjęć. W konkursie uczestniczyło 11 członków Koła Grodzkiego.

Jury w składzie : Tadeusz Szczęsny, Genowefa Franczak i Alina Pela oceniło :

1. miejsce : Danuta Wójcik;

2. miejsce : Ewa Banasiak;

3. miejsce : Basia Wrońska.

1. wyróżnienie : Gienia Formela ;

2. wyróżnienie : ex aequo : zajęli Jerzy Sobolewski i Andrzej Kuligowski;

3 wyróżnienie : Gienia Formela.

Prezentacja zdjęć (z muzyką kojarzącą się z wiosną i latem), (3 minuty), została umieszczona w linku - Kwiaty polne    ZAPRASZAMY !!

Serdecznie dziękujemy uczestnikom konkursu. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w kolejnych konkursach fotograficznych.

Koordynator projektu fotograficznego

Teresa Jurkiewicz