Wigilia na szlaku

Klub Turystów Pieszych „Bąbelki” jak co roku w sobotę dn. 19 grudnia  zaprasza na

„WIGILIĘ NA SZLAKU”

Trasa:  Sopot Wyścigi SKM – Trójmiejski Park Krajobrazowy – Kamień Bąbelków – Leśniczówka Gołębiewo (ognisko) – żółty szlak – Gd. Osowa (ul. Spacerowa)

Planowana długość trasy – 7 km.

Zbiórka uczestników o godz. 15:15 na peronie SKM Sopot Wyścigi.  Wymarsz o godz. 15.30

Ognisko w Gołębiewie rozpoczniemy ok. godz. 18:00.
Zabieramy ze sobą „coś na ząb”, wino do wspólnego grzańca oraz 5-7 zł.  na zrzutkę za wynajęcie wiaty.

Członków i sympatyków Koła Grodzkiego poprowadzi kol. Janek Lewicki
                     tel. 501088816, e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.