Ostatnia aktualizacja: 26.05.2023 Andrzej Kuligowski

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Projekt Wspomnień ze Spotkań i Imprez Koła Grodzkiego organizowanych podczas pandemii koronawirusa

Uruchamiamy nasz wspomniany wcześniej  projekt Wspomnień ze  Spotkań i  Imprez Koła Grodzkiego organizowanych podczas pandemii Koronawirusa  w formie mailowej.
Uaktywniliśmy się w czasie pandemii właściwie od czerwca 2021r. Do listopada br.  zorganizowaliśmy kilka  spotkań, wycieczek.  Teraz podczas zbliżającej się późnej jesieni a potem zimy sobie je poprzypominamy. Będziemy co 2 tygodnie przesyłali  Państwu relacje, filmiki oraz zdjęcia. Będzie również aktywny nadal Kalejdoskop kulturalny.
Kilka materiałów z prywatnych wojaży, okolicznościowych wydarzeń mamy już gotowych. 
Zapraszamy Państwa do współpracy. Jeżeli mają Państwo ciekawe zdjęcia nie tylko z naszych spotkań ale i ze swoich urlopowych może spacerowych miejsc bardzo prosimy o przesłanie ich z krótką informacją jakich dotyczą wypadów, miejsc. To ciekawa propozycja na poznawanie nowych, atrakcyjnych  miejsc znajdujących się może w pobliżu, może dalej w Polsce albo za granicą. Wszyscy lubimy  turystykę krajobrazowo- krajoznawczą, lubimy poznawać ciekawych ludzi, naszych bliskich również. 
Liczymy na Państwa współpracę w proponowanym projekcie.
Szczegóły  projektu  oraz kontakty do przesyłki materiałów, kontakty do rozmów na ten temat  przekażemy Państwu w kolejnym mailu.
I.  Jako pierwsze nasze wydarzenie  to Wycieczka po Pruszczu Gdańskim, której organizatorem była Kol. Danusia Wójcik.  Dziękujemy bardzo Danusi za przygotowanie wycieczki i przesłaną relację ze zdjęciami.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam w imieniu Zarządu Koła Grodzkiego PTTK Gdańsk 

Genowefa Franczak

Prezes Koła Grodzkiego PTTK

+48 500 652 137

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.