Maj 2013 r.

Spotkanie członków i sympatyków Koła Grodzkiego odbyło się 06.05.2013 r. w sali PTTK przy ulicy Długiej. Na spotkaniu obecnych było 48 osób. Zebranych przywitał prezes Koła Grodzkiego kol. Andrzej Kuligowski.
Tematem spotkania były:
1. sprawy organizacyjne wycieczek,
2. deklaracje i legitymacje nowych członków Koła Grodzkiego,
3. obejrzenie zdjęć i omówienie wycieczki do Gniezna, Kórnika, Rogalina i Puszczykowa,
4. czas i czasomierze.
ad 1. kol. Gienek Koczara omówił ostatnie szczegóły wycieczki do Wiednia, kol. Zbyszek Wójcicki zbierał zaliczkę na wycieczkę do Fromborka i Pieniężna oraz przedstawił program zwiedzania,
kol. Ewa Banasiak omówiła program wycieczki statkiem białej floty do Twierdzy Wisłoujście oraz program wycieczki do Białowieży, kol. Lucjan Parfianowicz rozpoczął zbieranie zaliczki na wycieczkę do Puław.
ad 2. kol. Ewa Banasiak przyjmowała deklaracje od nowych członków Koła Grodzkiego i wydawała legitymacje i znaczki.
ad 3. kol. Gienek Koczara w imieniu Zarządu Koła i uczestników wycieczki do Gniezna, podziękował organizatorkom wycieczki do Gniezna, Kórnika, Rogalina i Puszczykowa, koleżankom Alicji Sierant i Marii Ścisk za profesjonalne przygotowanie i sprawne jej przeprowadzenie. Następnie  kol. Andrzej Kuligowski zaprezentował pokaz slajdów z wycieczki do Gniezna.
ad 4. kol. Zbyszek Wójcicki zaprezentował przygotowaną przez siebie prelekcję na temat  "Czasu    i czasomierzy". Wszyscy słuchacze byli zadowoleni ze sposobu prezentacji oraz przedstawionego  w sposób zrozumiały tematu.
Prezes Koła podziękował wszystkim uczestnikom spotkania i zaprosił na następne w dniu 03.06.2013 r.
Opracował: kol. Eugeniusz Koczara

więcej w galeri zdjęć