Ostatnia aktualizacja: 14.08.2018 Andrzej Kuligowski

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Plan spotkań 2018 r.

Zapraszamy członków i sympatyków Koła Grodzkiego na nasze spotkania turystyczne.
Spotykamy się w każdy pierwszy (roboczy) poniedziałek miesiąca o godz.17:00
w sali klubowej Gdańskiego Oddziału PTTK im. dr. Jerzego Szukalskiego
 Gdańsk ul. Długa 45

Zarząd Koła Grodzkiego

Plany tematyczne na spotkania miesięczne 2018 r.

LP

Data spotkania

Temat

1.

08 stycznia

Sprawy organizacyjne

2.

05 luty

"Walory przyrodniczo-historyczne Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego"

Spotkanie z pracownikiem TPK

Dariuszem  Podberewskim.

3.

Spotkanie z dr Wojciechem Kania.

Szpital Marynarki Wojennej

w Gdańsku

4.

"Lew Hewelion bohaterem szlaku turystycznego  w Gdańsku".

Wykład z prezentacją.

5.

07 maja

"90-rocznica Powstania Ligi  Ochrony Przyrody". Spotkanie  z pracownikiem Zarządu Oddziału LOP w Gdańsku

6.

Gdańskie parki i ogrody miejskie. Prezentacja.

7.

02 lipca

Rezerwaty przyrody na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Spotkanie z pracownikiem TPK.

8.

06 sierpnia

"1918-2018 : 100-rocznica Niepodległości Polski". Prezentacja

9.