Styczeń 2013 r

Otwierając pierwsze w Nowym Roku spotkanie członków i sympatyków Koła Grodzkiego prezes kol. Andrzej Kuligowski złożył wszystkim życzenia wszelkiej pomyślności oraz samych udanych imprez turystycznych. Przedstawił nowo wybrany Zarząd Koła oraz Komisję Rewizyjną. Omówiono najbliższe imprezy turystyczne.

Z uwagi na zamknięte w soboty Muzeum Poczty Polskiej planowana na dzień 9 lutego wycieczka zostanie przesunięta na inny termin.

Głównym tematem spotkania był wykład kol. Lucjana Parfianowicza  pt. „Ocena cech charakteru w oparciu o kody dat urodzenia”. Wykład przedstawiony w formie prezentacji cieszył się dużym zainteresowaniem. Przedstawione cechy charakterów wybranych znanych osób w oparciu o ich pokrywające się kody dat urodzenia pokazywał ich predyspozycje do wykonywania określonych czynności..

Na następnym spotkanie członków i sympatyków Koła Grodzkiego w dn.04 lutego 2013 r kol. Gienia Franczak omówi historię cerkwi św. Mikołaja w Gdańsku którą następnie zwiedzimy w dn. 09 lutego 2013 roku.

Sekretarz Zarządu Koła kol. Eugeniusz Koczara poprosił chętnych do udziału w  wycieczkach wyjazdowych o wpisanie się na listy planowanych wycieczek.

Skarbnik Zarządu Koła kol. Ewa Banasiak rozdała osobom chętnym do wstąpienia do Koła Grodzkiego deklaracji członkowskie.

Na zakończenie prezes kol. Andrzej Kuligowski podziękował kol. Lucjanowi Parfinowiczowi za interesujący wykład, podziękował wszystkim przybyłym za obecność oraz zaprosił na następne spotkanie.

opr. kol. Alcja Sierant