Styczeń 2014 r.

Pierwsze w 2014 roku spotkanie Koła które odbyło się w dniu 13.01 prezes Andrzej  Kuligowski rozpoczął od złożenia życzeń szczęśliwego Nowego Roku członkom i sympatykom  Koła oraz ich rodzinom. Obecnych na spotkaniu były 53 osoby.
1. Zgodnie z planem ,sekretarz  kol.Gienek Koczara puścił obiegiem zestawienie wszystkich  wycieczek z prośbą o wstępne deklaracje udziału .
2. Nastąpiła zamiana terminu wycieczki do Łodzi wstępnie planowanej w miesiącu sierpniu. Aktualny termin to 9-11 wrzesień. Jednocześnie  nastąpiło przesunięcie planowanej wycieczki do Warszawy z m-ca września na 5 – 7 sierpnia. Kol.Marzena Lachowska która jest organizatorką tej wycieczki przedstawiła program zwiedzania oraz wstępny koszt ok.570.-zł.
3. Ponieważ najbliższa wycieczka autokarowa w Góry Świętokrzyskie przypada w miesiącu maju, kol.Lucjan Parfianowicz zwrócił się z prośbą o dokonywanie zaliczkowych wpłat w wysokości 200.-zł. które przeznaczone będą na opłacenie rezerwacji miejsc noclegowych. Pieniądze będą zbierane na najbliższym spotkaniu klubowym w miesiącu lutym.Wstępny skalkulowany koszt wycieczki wynosi 600.-zł.
4. Kol.Gienek opracował  i omówił projekt  regulaminu i warunki uczestnictwa w wycieczkach. Regulamin ten jest w trakcie dopracowywania, po uwzględnieniu uwag i sugestii członków stanie się aktem pomocnym przy organizacji wycieczek.
5. Skarbnik Koła kol.Ewa Banasiak zbierała składki człnkowskie za 2014r.
6. Kol.Lucyna Skwarcow zbierała wpłaty na zabawę  noworoczną.
Spotkanie zakończył prezes kol. Andrzej Kuligowski podziękowaniem za przybycie, oraz zaprosił na następne w miesiącu lutym.
Opracowała kol. Alicja Sierant