Lipiec 2013 r

Pomimo sezonu urlopowego na lipcowe comiesięczne spotkanie Koła Grodzkiego które odbyło się 01.07.br. przybyły 42 osoby. W zastępstwie Prezesa zebranie  otworzyła wiceprezes Koła kol. Gienia Franczak.
Kol. Gienek Koczara przedstawił wzór znaczka klubowego oraz przypomniał o ankiecie którą otrzymali wszyscy członkowie z prośbą o wypełnienie.
Następnie kol. Janek Lewicki przedstawił warunki wycieczki drezynami na trasie Kolbudy-Łapino planowanej na14 lipca. Z powodu małego zainteresowania zrezygnowano z wycieczki.
Kol. Ewa Banasiak podziękowała kol. Gienkowi Koczarze za zorganizowanie wycieczki do Sulmina oraz ogniska w Otominie oraz Ani i Wiesławowi Warlikowskim za pomoc w przygotowaniu ogniska.
Ze spraw organizacyjnych należy wspomnieć o przesunięciu o 1 dzień wycieczki autokarowejdo Gierłoży, Kętrzyna i Św. Lipki  która odbędzie się w dn.11-12.X.br. Planowany koszt – 200.00zł.
Kol. Janek Lewicki zaprosił na IV etap wycieczki „żółtym szlakiem” na trasie Spacerowa-Kacze Buki która odbędzie się 06.07 br. W Gołębiewie  planowana jest  przerwa na ognisko i pieczenie kiełbasek. Orientacyjna odległość tej trasy -ok. 9 km.
Kol. Parfianowicz odczytał aktualną listę uczestników wycieczki w miesiącu wrześniu do Puław, Kazimierza, Nałęczowa i Sandomierza.
Na koniec spotkania zaplanowana była prelekcja na temat historii Wrzeszcza. Niestety awaria internetu uniemożliwiła wygłoszenie przygotowanej przez kol. Gienię  prelekcji. Mamy nadzieję że na następnym spotkaniu w sierpniu uda się zrealizować ten projekt.
Spotkanie zamknęła wiceprezes kol. Gienia Franczak która podziękowała za przybycie i zaprosiła na następne spotkanie w sierpniu.
Opracowała kol. Alicja Sierant